Rokgrupa „Laime Pilnīga”, kas pavasarī savas klausītājus iepriecināja ar albuma „Dual” izdošanu, šī gada 10.novembrī grasās pārsteigt ar neparastu koncertu „Laime Pilnīga unplagged under the parachute”.
Koncerta „Laime Pilnīga unplagged under the parachute” ideja ir parādīt klausītājiem pavisam citādu Laimi Pilnīgu, kā arī tās dalībniekiem iejaukt nedaudz krāsas grupas attīstībā. Līdz šim Laime Pilnīga sevi prezentējusi kā enerģisku koncertgrupu, arī šoreiz enerģijas būs tikpat daudz, taču tā tiks izpausta ar klasiskās mūzikas instrumentu palīdzību. Koncerts norisināsies Artelī – gandrīz teātrī, par kura telpu iekārtojumu, īpaši šim pasākumam būs parūpējusies māksliniece Eva Olekša. Ir teiciens „A human mind is like a parachute, it works better when it’s open” (Cilvēka prāts ir kā izpletnis, tas darbojas labāk, kad ir atvērts). Tāpat arī Laime muzicējot zem izpletņa ļaus vaļu iztēlei un aicina katru no jums piedalīties šajā piedzīvojumā – jo koncerts tiks filmēts un profesionāli ierakstīts, lai to pēc tam varētu izdot dvd formātā.
Laime Pilnīga dalībniekiem pēdējais gads ir pagājis zem izpletņa zīmes, ne tikai jaunu, radošu ceļu meklējumos, bet arī diezgan tiešā nozīmē – ģitārista Mārča Vasiļevska dzīves vieta pašlaik ir Londonā, kur viņš studē ģitārspēli, tādēļ grupas darbība cieši saistīta ar lidmašīnu grafiku un precīzu to nolaišanās laiku. Taču 10.novembrī prognozējams lidojumam labvēlīgs laiks, un plkst. 20:00 zem izpletņa gaidīti ne tikai Ervīns, Mārcis, Jānis un Elvijs, bet arī prātu darbināt gribošie Laimes atbalstītāji.
Ieeja Artelī no plkst. 20:00, Biļešu cena no LVL 3,00
Biļetes iegādājamas koncerta norises vietā pirms koncerta.
Aizraujošs blogs – visu rīta cēlienu lasīju. Interesants piegājiens arī intervijām. Būtu gana aizraujoši izlasīt interviju ar Gintu Lundbergu. Tik daudz grupu ierakstījis, gan jau viņam būtu ko teikt, kaut ar iesaukts par “mēmo”. Tāds mistisks personāžs.
Paldies! Jau iepriekš biju aizdomājusies, ka vajadzētu uzrakstīt par skaņu vīriem, kuru vadībā ir ierakstīt daudz lieliski albumi. Tavs komentārs ir papildus pamudinājums! 🙂
Paldies! Un tas pamudina mani sekot Tavam blogam.